Program cabinete / ambulator

Pediatrie, Oradea,Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

AVRAM ANIŞOARA

     

10,00-11,00

14,00-16,00

BALMOS ANDREEA BIANCA

 

14,00-17,00

     

BĂLOIU NINA

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

BEMBEA MARIUS

 

08,00-10,00

08,00-10,00

   

Pediatrie, Oradea,Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BERECHI ENIKO

 

10,00-12,00

 

10,00-11,00

 

COSTEA STELA MARIA

 

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

 

CRIŞAN MARILENA UMBRIŢA

09,15-10,15

09,15-10,15

09,15-10,15

09,15-10,15

09,15-10,15

DUBĂU DIANA LUMINIŢA

   

13,00-16,00

   

DUMBRAVĂ LARISA-MIHAELA

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

ELLENES-JAKABFFY ZOLTAN

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

JURCĂ MARIA CLAUDIA

   

16,00-18,00

 

12,00-13,00

MICULSCHI GABRIELA

 

10,00-12,00

 

10,00-12,00

 

Pediatrie, Oradea,Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

POPA ANA

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

POPENTA DIANA

14,00-17,30

10,30-14,00

14,00-17,30

10,30-14,00

10,30-14,00 sau 14,00-17,30

RITLI LADISLAU

12,00-13,00

12,00-13,00

12,00-13,00

12,00-13,00

12,00-13,00

SAVA CRISTIAN-NICOLAE

 

10.00-11.00

     

SPOIALĂ CORNELIA

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

SZILAGYI ARIANA

16,00-18,00

10,00-11,00

     

CLADOVAN CLAUDIA TEODORA

 

14.00-15.00

     

CHEREGI SIMONA DIANA

09.00-10.00

09.00-10.00

09.00-10.00

09.00-10.00

09.00-10.00

Hematologie, Oradea, Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

GHEORGHE-LABĂU OTILIA

08,00-12,00

09,00-12,00

08,00-10,00

08,00-11,00

11,00-13,00

CHIRILĂ MIHAELA-DOINA

12,00-14,00

12,00-15,00

10,00-13,00

12,00-15,00

08,00-11,00

BURCĂ CRISTIAN MARCIAN

14,00-15,00

08,00-09,00

13,00-15,00

11,00-12,00

13,00-15,00

NPI, Oradea, Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

URSUTA MARIA DOINA

8,00-11,00

11,00-15,00

8,00-11,00

11,00-15,00

11,00-15,00

ROŞU MONICA-SIMONA

13,00-20,00

07,00-14,00

13,00-20,00

07,00-14,00

07,00-14,00 sau 13,00-20,00

TEGZES IOANA DELIA

08,00-11,00

16,00-20,00

08,00-11,00

16,00-20,00

08,00-11,00 sau 16,00-20,00

Medicină internă, Oradea , C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BURTĂ OVIDIU PAVEL

11,00-13,00

13.00-14.00

9,00-10,00

12,00-13,00

11.00-12.00

GALOŞ IOANA MARIANA

   

10,00-12,00

10,00-12,00

12,00-14,00

HOZA ANICA

7.00-9.00

09,00-11,00

 

7.00-9.00

 

MARC FELICIA

13.00-14.00

11,00-13,00

12.00-14.00

9,00-10,00

 

PÎRVAN VALERIA

09,00-11,00

7.00-8.00

7.00-8.00

 

09,00-11,00

POP IOAN

 

8,00-9,00

8,00-9,00

13.00-14.00

07,00-09,00

Psihiatrie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BELBA ADRIANA

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

CORNUTIU GAVRIL

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

COZARI GHEORGHE

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

CRISTEA MARINELA

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

FORDON ALINA

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

11,00-12,00

IOVA CLAUDIU SORIN

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

09,00-10,00

MADAS CRACIUN

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

Psihiatrie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

MESAROS ADELA

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

10,00-11,00

PAINA GHEORGHE

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

07,00-08,00

PETRIS ALIN OVIDIU

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

PLATONA RITA IOANA

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

VLAD LILIANA STEFANA

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

13,00-14,00

Neurologie, Oradea, Str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

JURCAU ANA MARIA

12,20-13,40

09,40-11,00

09,40-11,00

13,40-15,00

12,20-13,40

MIHANCEA PETRU

08,20-09,40

08,20-09,40

08,20-09,40

08,20-09,40

08,20-09,40

RUSU VASILE VIRGIL

13,40-15,00

13,40-15,00

13,40-15,00

12,20-13,40

09,40-11,00

SILAGHI ANCA

09,40-11,00

12,20-13,40

12,20-13,40

09,40-11,00

13,40-15,00

SIMION AUREL

11,00-12,20

11,00-12,20

11,00-12,20

11,00-12,20

11,00-12,20

MOS ADELA

07,00-08,20

07,00-08,20

07,00-08,20

07,00-08,20

07,00-08,20

Pneumologie, str. Izvorului nr. 57

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

DAVIDESCU LAVINIA

     

11,00-14,30

 

FLORIAN ANDRADA

       

07,30-11,00

GHIURAU ALEXANDRA

 

14,30-15,30

14,30-15,30

14,30-15,30

 

GROZE MARIA

 

07,30-11,00

     

HAIDU STELA MARIANA

     

07,30-11,00

 

HODISAN VASILE LIVIU

       

11,00-14,30

IVAN ECATERINA MIRELA

07,30-11,00

       

MARTA MIRCEA FLORIN

   

11,00-14,30

   

MOLDOVAN DIANA

11,00-14,30

       

POPA ION EMIL

   

07,30-11,00

   

POPA MIRCEA ALEXANDRU

 

11,00-14,30

     

Dermatologie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

ROMOCEA IULIANA

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

CHEBELEU AMALIA IOANA

14,00-20,00

08,00-14,00

14,00-20,00

08,00-14,00

08,00-14,00 sau 14,00-20,00

Obstetrică şi ginecologie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BEUDEAN IOLANDA

07,00-14,00

14,00-21,00

07,00-14,00

14,00-21,00

07,00-14,00 sau 14,00-21,00

NICOARĂ MARIA

14,00-21,00

07,00-14,00

14,00-21,00

07,00-14,00

07,00-14,00 sau 14,00-21,00

Oftalmologie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

DRĂGAN GHEORGHE-IOAN

07,00-12,00

13,00-18,00

07,00-12,00

07,00-12,00

07,00-12,00

BOTNARU ASIA

14.00-18.00

8.00-12.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

Oncologie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

PLATONA ANIELA

11,00-14,00

11,00-14,00

08,00-09,00

08,00-09,00

08,00-09,00

BANCOS SANDA

9,00-10,00

9,00-10,00

11,00-13,00

9,00-11,00 13,00-14,00

9,00-10,00

BERECZKI LAJOS SZILARD

08,00-09,00

12,00-14,00

08,00-09,00 12,00-14,00

08,00-09,00 12,00-13,00

11,00-14,00

RUŢĂ MUREŞAN DELIA

09,00-10,00 12,00-13,00

09,00-11,00

09,00-10,00

09,00-10,00

10,00-11,00

MIHUŢIU SIMONA

08,00-09,00

08,00-09,00

09,00-10,00

11,00-13,00

10,00-13,00

CORBU SILVIU MARIUS

10,00-12,00

08,00-09,00 11,00-12,00

10,00-12,00

10,00-12,00

08,00-10,00

Nefrologie, Str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BAKO GABRIEL CRISTIAN

12,00-15,00

12,00-15,00

12,00-15,00

12,00-15,00

12,00-15,00

TOMA CRISTIAN GAVRIL

10,00-12,00

10,00-12,00

10,00-12,00

10,00-12,00

10,00-12,00

RAŢIU IOANA-ADELA

08,00-10,00

08,00-10,00

08,00-10,00

08,00-10,00

08,00-10,00

O.R.L., Str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

DOBRESCU ANCA MARIA

8,00-12,00

 

8,00-12,00

14,00-18,00

08,00-11,00

MANOLE FELICIA

9,00-10,00

     

9,00-10,00

Diabet, Str. C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

MOLDOVAN CORINA MARIA

11,00-14,00

16,00-18,00

11,00-15,00

11,00-13,00

11,00-13,00

Endocrinologie, Str. C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

GĂLUŞCĂ DORINA

07,30-11,00

12,30-16,00

07,30-11,00

07,30-11,00

07,30-11,00

Cardiologie, str. C. Coposu nr. 12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

SALAJAN ADRIANA

 

12,00-14,00

 

11,00-13,00

11,00-13,00

MAGHIAR FLORIN

9,00-10,00

11,00-12,00

11,00-12,00

9,00-10,00

9,00-10,00

SIMON SIMONA

 

08,00-10,00

08,00-10,00

   

KISS ANDREA ILDIKO

11,00-14,00

 

12,00-14,00

   

Urologie, Oradea, Str. C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

BUMBU ADRIAN

07,00-10,30

07,00-10,30

07,00-10,30

07,00-10,30

07,00-10,30

Genetică medicală, Oradea, Str.C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

IUHAS OANA ALEXANDRA

 

10,00-12,00

     

KOZMA KINGA

11,00-13,00

   

08,00-10,00

 

Gastroenterologie, Str.C.Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

PETRIŞOR DIANA CORINA

11,30-15,00

11,30-15,00

11,30-15,00

11,30-15,00

11,30-15,00

DANILA CATALINA

11,00-14,00

11,00-14,00

11,00-14,00

11,00-14,00

11,00-14,00

Radioterapie, Oradea, Str. C. Coposu nr.12

MEDIC

luni

marţi

miercuri

joi

vineri

PĂTCAŞ ELISABETA

 

9,00-12,00

     

MORVAY SZABO EDINA

     

11,00-14,00

 

ZAHU RENATA

9,00-12,00

       

FLONTA TEODORA DACIANA

   

10,00-13,00